آکادمی آموزش تبلیغات

عارفه پناهــــی

بهترین و بروز ترین دوره‌های آموزش‌ جامع تبلیغات

panahi pic

دوره های آموزشی

در هر زمان و مکان با موبایل و لپتاپ آموزش ببینید!

 • package-img
  author

  مدرس: عارفه پناهی

  نخبگان مارکتینگ

  6,996,000 تومان

  مشاهده
 • package-img
  author

  مدرس: عارفه پناهی

  قلاب نویسی

  رایگان

  2,990,000 تومان

  مشاهده
 • package-img
  author

  مدرس: عارفه پناهی

  فرمول برتر تبلیغات

  مشاهده
 • package-img
  author

  مدرس: عارفه پناهی

  آموزش بلاگری در اینستاگرام

  مشاهده

آخرین مقالات

همه مقالات
blog photo

تحلیل SWOT چیست؟بررسی نقاط قوت و ضعف swot

تحلیل SWOT یکی از ابزارهای حائز اهمیت در حوزه مدیریت استراتژیک است که به مدیران و تیم‌های استراتژیک کمک می‌کند تا عوامل داخلی و خارجی محیط کسب و کار را بهینه‌سازی کنند.

blog photo

هزینه تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام، ابزاری است که به کسب و کارها و افراد عادی اجازه می‌دهد تا پست‌های خود را به عنوان تبلیغات در اینستاگرام منتشر کنند.

blog photo

معرفی کسب و کارهای موفق در ایران

آغاز یک کسب و کار کوچک، گامی جسورانه و هیجان‌انگیز در مسیر کارآفرینی است. این گام، سرآغاز سفری پرفراز و نشیب اما سرشار از تجربه، یادگیری و فرصت‌های رشد خواهد بود.

درباره آلندمدیا

وبسایت آلندمدیا

داستان آلند مدیا از زمانی شروع شد که تصمیم گرفتیم اول کسب و کار خودمون رو سر و سامون بدیم و همه ترفندهای کسب و کار رو یاد بگیریم. این کار آسون نبود و براش شبانه روز زحمت کشیدیم، پروژه های مختلف انجام دادیم و به قول معروف، خاک کار رو خوردیم. هیچ تجربه ای تو آلند مدیا، یه شبه به دست نیومده و ما مرحله به مرحله، پروژه به پروژه و قدم به قدم جلو رفتیم، تجربه کسب کردیم و ذهنیت ما همیشه حرفه ای بودن و ماندن و بزرگ و بزرگ تر شدن بوده و هنوزم همین اصول رو تو کارمو رعایت میکنیم. فعالیتمون رو با تبلیغات شروع کردیم و بعدش که آلند بزرگ شد، این ایده اومد توی ذهن ما که خب چرا نریم سراغ مشاوره کسب و کار، طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ و… حالا آلند مدیا انقدر بزرگ شده

درباره عارفه پناهی

فقط ۱۸ سالم بود که وارد بازار کار شدم، در تمام سطوح کارآموزی، کارمندی، کارشناسی ، سرپرستی و مدیریت فعالیت داشتم تا به جایگاه مشاور مارکتینگ و تبلیغات در کنار مدیران هلدینگ های بزرگ قرار گرفتم. ابتدای کار تنها شوق و ذوق من داشتن استقلال مالی بود، اما امروز من و امپراطوری آلند که متشکل از افراد حرفه ای و متخصص هستش کاتالیزوری هستیم با هدف سرعت بخشیدن به توسعه کسب و کار شما.

panahi

درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات را به درستی وارد نمائید!

پادکست ها

قسمت اول: چطوری توی اینستاگرام تبلیغات کنیم؟ تبلیغات توی اینستاگرام یکی از موثرترین راه های ارتباط با مشتریان و افزایش آگاهی از برندتونه

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه میگویند ...

 • person

  احمد شکری

  خانم پناهی جزو معدود افرادی هستن که در زمینه کاری بهشون اعتماد کردم و به خاطر همین تونستم خیلی از مشکلات و ایرادهای کسب‌و‌کارم رو برطرف کنم.

 • person

  محسن سعیدی

  دوره‌هایی که توی سایت خانم پناهی دیدم، با بقیه دوره‌ها یک فرق اساسی داره اونم اینه که ایشون علاوه بر دانش زیاد، تجربه خیلی زیادی هم در زمینه تبلیغات دارن.

 • person

  پیمان کریمی

  آلندمدیا و خانم پناهی توی کسب و کار من یک نقطه عطف محسوب می شن.

 • person

  مرتضی محبی

  شاید بهتر باشه تمرکز بیشتری روی برگزاری دوره ها و نوشتن مقاله های شخصی باشه

 • person

  مونا رحمانی

  مدتی بود که توی کسب و کارم رشدی نداشتم با مشاوره های خانم پناهی مسیر کسب و کارم رو پیدا کردم